Yüksek Hızlı Santrifüj Sprey Kurutucu Döner Atomizer 500kg / H Su Buharlaşma Hızı
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Guojin |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MXH-500 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 takım |
|---|---|
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Standart İhracat Karton |
| Teslim süresi: | 10-20 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
| Yetenek temini: | ayda 100 takım |
|
Detay Bilgi |
|||
| Item Name: | 500kg/h Water Evaporation Rate Rotary Atomizer For High Speed Centrifugal Spray Dryer | Model Type: | MXH-500 |
|---|---|---|---|
| Application: | Food processing,Chemical processing,pharmecutical processing | Power: | 7.5kw |
| Rotary speed: | 15500r/min | Max processing capacity: | 1000kg/h |
| Max evaporation rate: | 500kg/h | Diameter of atomizing disc: | 150mm |
| Max spray diameter: | 4700mm | ||
| Vurgulamak: | 15500r/min Santrifüj Sprey Kurutucu Döner Atomizer,Yüksek Hızlı Döner Atomizer,500kg/H Su Buharlaşma Hızı Döner Atomizer |
||
Ürün Açıklaması
500kg/h Su Buharlanma Hızı Yüksek Hızlı Merkezi Serpenti Kurutucu için Döner Atomizer
| Model | MXH-500 |
| Ürün | 500 |
| Güç | 7.5kw |
| Dönüş hızı | 15500 r/min |
| Max İşleme kapasitesi | 1000 kg/saat |
| En yüksek buharlaşma hızı | 500 kg/saat |
| Atomlaştırma diskinin çapı | 150 mm |
| Kutunun altından kanca yüksekliğine kadar | 1700 mm |
| Maksimum sprey çapı | 4700 mm |
Mekanik AtomizerGösteri
Benimle iletişime geçin.
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum



