Giriş Sıcaklığı 140350 ve Otomatik Kontrollü, Çözeltileri Kurutmak İçin Tasarlanmış İlaç Atomizasyonlu Kurutucu
Ürün ayrıntıları:
| Place of Origin: | China |
| Marka adı: | spray dryer |
| Sertifika: | ISO9001 |
| Model Number: | LPG-500 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Minimum Order Quantity: | 1 |
|---|---|
| Fiyat: | pending |
| Packaging Details: | wooden or nude |
| Delivery Time: | 60DAYS |
| Payment Terms: | TT,LC |
|
Detay Bilgi |
|||
| Application: | Food, Pharmaceutical, Chemical, Etc. | Material: | Stainless Steel304 Or 316L |
|---|---|---|---|
| Outlet temperature: | 80-90 Degree | Diameter of atomizing disc: | 150mm |
| Centrifugal spray head drive: | Mechanical Drive | Rotary speed: | 15500rpm |
| Product Name: | Centrifugal Spray Dryer | Inlet temperature: | 140-350 Automatic Control |
| Vurgulamak: | Otomatik kontrollü ilaç sprey kurutma makinesi,Çözeltileri kurutmak için atomizasyonlu kurutucu,Giriş sıcaklığı kontrollü sprey kurutma makinesi |
||
Ürün Açıklaması
Sprey kurutma makinesi, sıvı maddeleri, sprey kurutma teknolojisiyle ince tozlara dönüştürmek için tasarlanmış gelişmiş bir endüstriyel ekipmandır.Farmasötik, ve kimyasal endüstrilerde, bu makine, ürün kalitesini ve özelliklerini korurken ısıya duyarlı malzemeler için güvenilir kurutma çözümleri sağlar.
- Ürün Adı: Merkezi sıçratıcı sprey kurutma makinesi
- Uygulama: Gıda, Farmasötik, Kimyasal Endüstriler
- Kontrol Sistemi: Kesin bir işletim için gelişmiş PLC veya DSC
- Dönüş hızı: 15.500 rpm'de yüksek hızlı dönme
- Merkezi sıçratma başı tahrik sistemi: Mekanik tahrik sistemi
- Maksimum Nem Buharlanması: 500 kg/h
- Giriş sıcaklığı: Otomatik kontrol ile 140-350°C
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ürün Adı | Merkezi sıvı kurutma makinesi |
| Dönüş hızı | 15,500 rpm |
| Kontrol Sistemi | PLC veya DSC |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 veya 316L |
| Uygulama | Gıda, İlaç, Kimya vb. |
| Maks. Nem Buharlanması | 500 kg/saat |
| Maksimum püskürtme çapı | 4,700 mm |
| Çıkış sıcaklığı | 80-90°C |
| Giriş sıcaklığı | 140-350°C Otomatik Kontrol |
| Merkezi sıçratıcı püskürtme baş sürücüsü | Mekanik Sürücü |
LPG-500 modeli, süt tozu, kahve, aromatik maddeler, farmasötik granüller, antibiyotikler, enzimler, deterjanlar, katalizörler ve çeşitli kimyasal bileşikler üretmek için idealdir.Çok yönlü tasarımı, birden fazla endüstriyel uygulamada tutarlı kaliteyi sağlar.
LPG-500 modeli için esnek ambalaj seçenekleri (ahşap veya çıplak), en az 1 adet sipariş miktarı ve 60 günlük teslimat ile kapsamlı özelleştirme hizmetleri sunuyoruz.Teknik desteğimiz kurulum desteğini de içerir., bakım hizmetleri, yedek parçalar, eğitim ve garanti kapsamı.



