Santrifüj Sprey Kurutucu Mekanik Döner Atomizer 50kg/H Su Buharlaşma Hızı
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Guojin |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MXH-50 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 takım |
|---|---|
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Standart İhracat Karton |
| Teslim süresi: | 10-20 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
| Yetenek temini: | ayda 100 takım |
|
Detay Bilgi |
|||
| Ürün Adı: | 50kg/s Su Buharlaşma Hızı Santrifüj Püskürtme Kurutucu için Mekanik Döner Atomizer | Model türü: | MXH-50 |
|---|---|---|---|
| Uygulama: | Gıda işleme, Kimyasal işleme, Farmasötik işleme | Güç: | 2.2KW |
| Döner Hız: | 17600 r/min | Maksimum işleme kapasitesi: | 100kg/saat |
| Maksimum Buharlaşma Oranı: | 50kg/saat | Püskürtme diskinin çapı: | 120MM |
| Maksimum püskürtme çapı: | 2420mm | ||
| Vurgulamak: | Püskürtmeli Kurutucu Mekanik Döner Atomizer,50kg / H Su Buharlaşma Hızı Döner Atomizer,Santrifüj Sprey Kurutucu için Atomizer |
||
Ürün Açıklaması
50kg/h Su Buharlanma Hızı Merkezi Serpilme Kurutucu için Mekanik Döner Atomizer
| Model | MXH-50 |
| Ürün | 50 |
| Güç | 2.2kw |
| Dönüş hızı | 17600 r/min |
| Max İşleme kapasitesi | 100 kg/saat |
| En yüksek buharlaşma hızı | 50 kg/saat |
| Atomlaştırma diskinin çapı | 120 mm |
| Kutunun altından kanca yüksekliğine kadar | 1150 mm |
| Maksimum sprey çapı | 2420 mm |
Mekanik AtomizerGösteri
Benimle iletişime geçin.
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum



