Santrifüj Sprey Kurutucu Mekanik Döner Atomizer 128mm Çap
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Guojin |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | MXH-100 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 takım |
|---|---|
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Standart İhracat Karton |
| Teslim süresi: | 10-20 gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
| Yetenek temini: | ayda 100 takım |
|
Detay Bilgi |
|||
| Item Name: | 128mm Diameter Mechanical Rotary Atomizer For Centrifugal Spray Dryer | Model Type: | MXH-100 |
|---|---|---|---|
| Application: | Food industry,Chemical industry,Pharmecutical industry | Power: | 3kw |
| Rotary speed: | 17500r/min | Max processing capacity: | 200kg/h |
| Max evaporation rate: | 100kg/h | Diameter of atomizing disc: | 128mm |
| Max spray diameter: | 2960mm | ||
| Vurgulamak: | Santrifüj Sprey Kurutucu Mekanik Döner Atomizer,Santrifüj Sprey Kurutucu Atomizer 128mm Çap,Santrifüj Sprey Kurutma Makinesi Atomizer |
||
Ürün Açıklaması
128mm çaplı Merkezci püskürtme kurutma makinesi için mekanik döner atomizer
| Model | MXH-100 |
| Ürün | 100 |
| Güç | 3kw |
| Dönüş hızı | 17500 r/min |
| Max İşleme kapasitesi | 200 kg/saat |
| En yüksek buharlaşma hızı | 100 kg/saat |
| Atomlaştırma diskinin çapı | 128 mm |
| Kutunun altından kanca yüksekliğine kadar | 1200 mm |
| Maksimum sprey çapı | 2960 mm |
Mekanik AtomizerGösteri
Benimle iletişime geçin.
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum



