Merkezci püskürtme kurutma elektrikli döner atomizer 50kg / h su buharlaşması
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Guojin |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | XH-50 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 set |
|---|---|
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Standart ihracat kartonu |
| Teslim süresi: | 10-20 Gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
| Yetenek temini: | Ayda 100 set |
|
Detay Bilgi |
|||
| Item Name: | Centrifugal Spray Dryer Electric Rotary Atomizer 50kg/H Water Evaporation | Model Type: | XH-50 |
|---|---|---|---|
| Application: | Food processing,Chemical processing,Pharmecutical processing | Power: | 1.2kw |
| Rotary speed: | 15000r/min-22000r/min | Max processing capacity: | 100kg/h |
| Max evaporation rate: | 50kg/h | Diameter of atomizing disc: | 120mm |
| Vurgulamak: | Elektrik santrifüj püskürtme kurutma atomizörü,Döner santrifüj püskürtme kurutma atomizörü,50kg / h santrifüj püskürtme kurutma atomizörü |
||
Ürün Açıklaması
Merkezi sıçratma kurutma makinesi Elektrikli döner atomlaştırıcı 50kg/saat Su buharlaşması
| Model | XH-50 |
| Ürün | 50 |
| Güç | 1.2kw |
| Dönüş hızı | 15500 r/min - 22000 r/min |
| Max İşleme kapasitesi | 100 kg/saat |
| En yüksek buharlaşma hızı | 50 kg/saat |
| Atomlaştırma diskinin çapı | 120 mm |
| Soğutma yöntemi | Su soğutma |
| Yağlama |
Yağ yağlama |
Elektrikli AtomizerGösteri
Benimle iletişime geçin.
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum



