Gıda İşleme Elektrik Rotary Atomizer Centrifugal Spray Dryer için
Ürün ayrıntıları:
| Menşe yeri: | Çin |
| Marka adı: | Guojin |
| Sertifika: | CE |
| Model numarası: | XH-15 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Min sipariş miktarı: | 1 set |
|---|---|
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ambalaj bilgileri: | Standart ihracat kartonu |
| Teslim süresi: | 10-20 Gün |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
| Yetenek temini: | Ayda 100 set |
|
Detay Bilgi |
|||
| Item Name: | XH-15 Electricity Rotary Atomizer For Centrifugal Spray Dryer | Model Type: | XH-15 |
|---|---|---|---|
| Application: | Food processing,Chemical processing,Pharmecutical processing | Power: | 0.75kw |
| Rotary speed: | 18000r/min-24000r/min | Max processing capacity: | 50kg/h |
| Max evaporation rate: | 25kg/h | Diameter of atomizing disc: | 102mm |
| Voltage: | 220v | ||
| Vurgulamak: | Elektrik Döner Atomizer Spray Kurucu,Santrifüj Sprey Kurutucu,Gıda işleme sprey kurutma makinesi |
||
Ürün Açıklaması
XH-15 Merkezi püskürtme sprey kurutma makinesi için elektrikli döner atomlaştırıcı
| Model | XH-15 |
| Ürün | 15 |
| Güç | 0.75kw |
| Dönüş hızı | 18000r/min-24000r/min |
| Max İşleme kapasitesi | 50 kg/saat |
| En yüksek buharlaşma hızı | 25kg/saat |
| Atomlaştırma diskinin çapı | 102 mm |
| Soğutma yöntemi | Su soğutma |
| Yağlama |
Yağ yağlama |
Elektrikli AtomizerGösteri
Bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum



