Maksimum nem buharlaştırma 500kg/saat Sprey Kurutma Makinesi Mekanik Tahrikli Santrifüj Sprey Başlığı ve Maksimum Sprey Çapı 4700mm Toz Kurutma İçin Tasarlanmıştır
Ürün ayrıntıları:
| Place of Origin: | China |
| Marka adı: | spray dryer |
| Sertifika: | ISO9001 |
| Model Number: | LPG-500 |
Ödeme & teslimat koşulları:
| Minimum Order Quantity: | 1 |
|---|---|
| Fiyat: | pending |
| Packaging Details: | wooden or nude |
| Delivery Time: | 60DAYS |
| Payment Terms: | TT,LC |
|
Detay Bilgi |
|||
| Inlet temperature: | 140-350 Automatic Control | Diameter of atomizing disc: | 150mm |
|---|---|---|---|
| Product Name: | Centrifugal Spray Dryer | Max. moisture evaporation: | 500kg/h |
| Centrifugal spray head drive: | Mechanical Drive | Control System: | PLC Or DSC |
| Maximum spray diameter: | 4700mm | Application: | Food, Pharmaceutical, Chemical, Etc. |
| Vurgulamak: | 500kg/saat sprey kurutma makinesi,santrifüj sprey başlıklı kurutma makinesi,4700mm sprey çaplı kurutma makinesi |
||
Ürün Açıklaması
Sprey Kurutma Makinesi, gıda, farmasötik ve kimyasal endüstrilerde çeşitli kurutma ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış gelişmiş bir atomlu kurutmadır.Bu çok yönlü sistem, sıvı maddeleri olağanüstü hassasiyetle ince tozlara dönüştürür, ürün kalitesini artırmak ve üretim süreçlerini kolaylaştırmak.
PLC veya DSC seçenekleriyle sağlam bir kontrol sistemine sahip olan makine, sorunsuz otomasyon ve kurutma parametrelerinin kesin kontrolünü sağlar.4700mm maksimum püskürtme çapı, sıvı hammadde atomlaşmasını sağlar, sofistike püskürtme atomizörü ise hızlı buharlaşma ve yüksek kaliteli kuru tozlar için yüzey alanı maruziyetini en üst düzeye çıkarır.
- Ürün Adı: Merkezi sıçratıcı sprey kurutma makinesi
- Maksimum püskürtme çapı: 4700mm
- Dönüş hızı: 15.500 rpm
- Uygulama: Gıda, Farmasötik, Kimyasal vb.
- Giriş sıcaklığı: Otomatik kontrol ile 140-350°C
- Aynı şekilde kurutmak için verimli püskürtme kurutma teknolojisi
- Çeşitli endüstriler için uygun yüksek performanslı kurutma makinesi
- Gelişmiş püskürtme kurutma makinesi yüksek kaliteli toz üretimini sağlar
| Parametreler | Spesifikasyon |
|---|---|
| Ürün Adı | Merkezi sıvı kurutma makinesi |
| Çıkış sıcaklığı | 80-90°C |
| Dönüş hızı | 15,500 rpm |
| Maksimum püskürtme çapı | 4700 mm |
| Kontrol Sistemi | PLC veya DSC |
| Uygulama | Gıda, İlaç, Kimya vb. |
| Giriş sıcaklığı | 140-350°C Otomatik Kontrol |
| Maks. Nem Buharlanması | 500 kg/saat |
| Malzeme | Paslanmaz çelik 304 veya 316L |
| Atomlaştırma Diskinin Diametri | 150 mm |
LPG-500 sprey kurutma makinesi ISO9001 sertifikalıdır ve gıda işleme (süt tozu, kahve tozu, yumurta tozu), ilaç (antibiyotikler, enzimler, aşılar),ve kimyasal endüstriler (deterjanlar)Mekanik tahrik santrifugal püskürtme başı, istikrarlı bir işleyiş ve tekdüze bir atomlaştırma sağlar.
En az sipariş miktarı: 1 adet. Paketleme seçenekleri ahşap kasalar veya çıplak nakliye içerir. Teslimat süresi: yaklaşık 60 gün. Ödeme şartları: TT (Telegrafik Transfer) ve LC (Kredit Mektubu).
Kurulum kılavuzu, kullanıcı kılavuzu, operasyonel eğitim, sorun giderme, bakım tavsiyesi ve parça değiştirme dahil olmak üzere kapsamlı teknik destek.Düzenli bakım hizmetleri ve performans kontrolleri en iyi işleyişi sağlar.
Her birim güvenli bir şekilde koruyucu malzemelerle sarılmıştır ve sağlam ahşap kasalara yerleştirilir.İzleme bilgileri ve gümrük resmi belgeleri ile ekspres kurye hizmetleri.



